Angajam ospatarite pentru UK

CDB PROPERTIES NET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam ospatarite pentru un lant hotelier din UK.
- persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 40 ani
- cunostinte de limba engleza nivel conversational
- stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale.

CERINTE

cerinte obligatorii:
- stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale
- disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului

BENEFICII OFERITE

Se asigura contract pentru perioada nelimitata, Candidatii trebuie sa cunoasca limba engleza nivel conversational.
Salariul se plateste pe baza de tarif orar, 6,68 GBP/ora si se plateste lunar.
Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei

Ne ocupam de recrutare personal in Marea Britanie cu un Lant Hotelier. Avem peste 200 de angajati Romanii in toata Marea Britanie. Colaboram cu 40 de hoteluri pentru diverse posturi.