INFIRMIERE IN AZILURILE DE BATRANI DIN MAREA BRITANIE!

Asistenti medicali si infirmieri Anglia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contract incheiat pe perioada nedeterminata, semnat direct cu angajatorul britanic
- Numar de ore pe saptamana: in medie 37 ore/saptamana + ore suplimentare platite (in medie 47-50 ore/saptamana)
- Ture: zi / noapte
- Masa: inclusa (in timpul orelor de program)
- Contributie la sistemul de pensii
- Asigurare medicala
- Training GRATUIT
- Uniforme GRATUITE
- 5,6 saptamani/an CONCEDIU PLATIT
- Bank Holiday PLATIT DUBLU
- Interviu: Direct cu managerul britanic, via skype sau telefon

Skype : nursingmp.cristescu@outlook.com
Asteptam cu interes CV-ul dumneavoastra in limba engleza la adresa de email:
nursingmp.cristescu@outlook.com
Tel.: 0744 345 811

CERINTE

- Experienta in ingrijire reprezinta un avantaj, dar nu este obligatorie.
- Nivel conversational al limbii engleze (B1)

BENEFICII OFERITE

-bonus de week-end (+ £ 0.50/ora)

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare