lacatus / sudor DMHI

SHIP CONSTRUCT BUILDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- experienta in domeniu
sa stie sa citeasca plan constructii navale
bun organizator
integrare in echipa
raspunde pentru calitatea lucrarii, eventuale sanctiuni in caz de distrugere a unelteleor sau a materialului.

CERINTE

- cunoasterea planului naval,
- cunoasterea tehnologiei sudurii
- studii medii
- experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
- cunostinte de PC (Word, Excel);
- limba engleza - nivel basic;(prezinta avantaj)
- capacitate de a lucra in echipa;
- atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, autoorganizare
- rezistenta la stres;
- permis auto (categoria B) prezinta avantaj
- disponibilitate pentru deplasari prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv corelat cu performanta
- bonus in caz de finalizare a lucrarii inainte de termenul stabilit
- mediu de lucru profesionist
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala
- oportunitati de promovare
- telefon mobil, cazare, transport gratuit

Activitate principala: 3011 - Constructia de nave si structuri plutitoare