Absolvent facultate de arhitectura sau cunoscator programe de proiectare

S.C. Marinetek BSM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Proiectare.
- Intocmire planuri, desene tehnice, simulari, randari.
- Redactarea, elaborarea documentatii tehnice.
- Elaborare detalii de executie.
- Verificare respectare proiecte in faza de executie.
- Verificare liste de cantitati.

CERINTE

- Absolvent facultate de arhitectura sau persoana care sa aiba cunostinte in programe de proiectare:
• AutoCAD
• SketchUp
• ArchiCAD
- Simt al raspunderii, seriozitate, rezistenta la stres si respectarea termenelor limita.
- Atitudine pozitiva.
- Atentie la detalii.
- Abilitatea de a lucra in echipa.
- Este de preferat ca persoanele care aplica sa fie din judetul Constanta, totodata existand posibilitatea de a lucra remote.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant.
- Oportunitatea de dezvoltare profesionala, cat si personala intr-un mediu de lucru placut.
- Integrarea intr-o echipa tanara, dinamica, orientata spre rezultate si caracterizata prin performanta. Seriozitatea, promptitudinea si flexibilitatea fiind atuurile noastre.