Joburi MALTA

Prima Events & Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

Joburi

Receptionist
Waiters
Animators
Dancers
Masseurs for SPA
Chambermaids
Barmen/women

Pentru acest sezon sunt disponibile contracte cu hoteluri de 4 - 5 stele din Malta

Durata programului

Angajatorii din Malta semneaza contractele de munca pentru perioada Aprilie - Octombrie

Orele de lucru si zilele libere

Participantii vor lucra cate 8h pe zi,avand o zi libera pe saptamana (nu este obligatoriu ca acesta zi sa fie sambata sau duminica).

CERINTE

Eligibilitate

ABSOLVENT minim 12 CLASE SAU STUDENT indiferent de anul de studiu, profil/specializare, la zi, fără frecvență sau învățământ la distanță, master, acreditată sau nu (media nu contează!)
vorbitor de limba engleză (cunoașterea altor limbi străine constituie un avantaj)
Fără obligații;
Cazier judiciar curat;
Clinic sănătos/apt de munca

OBLIGATORIU !!! cunostinte cel putin la nivel intermediar de limba engleza (cunoasterea unor altor limbi de circulatie internationala,constituie un avantaj) experienta si recomandari bune de la hoteluri/restaurante/baruri,in cazul existentei unei experiente relevante in domeniu)

Costul programului este de 250 EUR

Alte costuri:

Asigurare medicala
Transport
Bani de buzunar

BENEFICII OFERITE

Beneficii

500 de Euro pe luna, la care se adauga posibilitatea de ore suplimentare in cazul in care participantul doreste sa munceasca mai mult.

Cazare si masa

Fiecare angajator asigura cazarea si masa GRATUIT! Hotelurile ofera 3 mese/zi si cazare pentru 2-4 persoane intr-o camera.

DESCRIEREA FIRMEI

Website: www.primaevents.ro
Blog: http://primaworkandtravel.wordpress.com/work-travel-grecia-2/