Asistenta medicala in Malta

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Loc de munca in Malta pe pozitia de asistenta specializari Pediatrie, Medicina Generala, Psihiatrie, Ginecologie, Chirurgie, ingrijire batrani)

CERINTE

Colegiul de 3 ani (minimum 4300 ore teoretice si practice)
Limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Salariul este de 160 euro pe saptamana (NET),
Se ofera cazarea si o masa pe zi,
Program de munca este de 40 de ore pe saptamana,
192 de ore de concediu de odihna si 192 ore de concediu medical,
Se ofera uniforma,
Un drum cu avionul este platit de catre angajator,
Se ofera training,
Contract de munca,
Permis de munca

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.