Companie privata romaneasca, specializata in executia lucrarilor de constructii, precum si in consultanta si managementul proiectelor edilitare si energetice angajeaza Asisitent manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-post cu atributii multivalente, de executie si decizie;
-interfata intre managementul companiei si organizatie precum si in relatia cu tertii;
-asistenta in managementul proiectelor aflate in derulare;
-rezolvarea sarcinilor delegate de catre managementul companiei;
-asigurarea fluxului comunicational interdepartamental si intradepartamental, continuu si eficient;

CERINTE

Cerinte minime:

-absolvent studii superioare;
-cunostinte de limba engleza -scris/vorbit nivel mediu;
-abilitati de comunicare, vocabular elevat, gandire analitica;
-cunoasterea avansata a pachetului Ms Office;
-cunostintele de contabilitate primara reprezinta un avantaj;
-cunostintele de managemnt de proiect reprezinta un avantaj;
-minim 3 ani experienta pe un post similar.

Candidatul ideal:

-personalitate diplomata, spirit critic si atentie la detalii;
-siguranta de sine si punctualitate;
-abilitati de comunicare, capacitate de organizare si planificare, abilitati de sinteza si analiza;
-usurinta in acumularea cunostiintelor noi si aplicare eficienta a celor acumulate;
-inalt grad de autonomie in exercitarea atributiilor de serviciu;
Persoanele interesate pot trimite Cv la adresa dey_energy@yahoo.com