Babysitter in Basel - Elvetia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Familie din orasul Basel – Elvetia, cu cetatenie romana si americana, solicita serviciile unei doamne/domnisoare pentru ajutor in ingrijirea copiilor mici si menaj usor.

CERINTE

- seriozitate, preferabil experienta cu copii mici;
- fara probleme medicale, fara alergie la animale (au un caine terrier);
- persoana educata, ordonata, vrednica;
- blanda, calma, rabdatoare, rezistenta la stres;
- apta de a invata si pune in practica regulile specifice;
- optimista si echilibrata;
- cunostinte de limba engleza si/sau germana nivel conversational;
- disponibila pe termen lung;
- plecarea imediata, dupa interviul telefonic cu angajatorul.

BENEFICII OFERITE

- cazare, masa;
- salariu 500 franci lunar net (1640 lei);
- transportul asigurat;
- la trei luni lucrate, 12 zile concediu platit, drumul in si din tara asigurat;
- deplasari cu familia (12-20 martie vacanta la ski), excursii, etc.