Vanzator

Valentino Tessuti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- studii medii/superioare
- experienta de lucru in domeniul vanzarilor
- bune cunostinte de operare PC
- punctual, responsabil, orientat spre obtinere de rezultate

CERINTE

- sa cunoasca foarte bine produsele pe care le are in portofoliu compania
- sa identifice nevoile clientului si sa-i propuna acestuia solutii potrivite
- sa-si pastreze tinuta personala ingrijita si adecvata rolului de vanzator

BENEFICII OFERITE

- sansa de a lucra intr-un mediu tanar, activ si competitiv
- salariu motivant

Valentino Tessuti este o firma cu capital italian care activeaza pe piata din Romania din anul 2003, timp in care si-a dezvoltat atat gama de produse cat si portofoliul de clienti. Principalul domeniu de activitate este importul si vanzarea de saltele si accesorii din polilatex, precum si de tesaturi.
Suntem o companie in plina dezvoltare, o echipa tanara si dinamica, cu valori puternice si standarde ridicate. Oferim un mediu de lucru in care orice angajat sa se simta parte a acestei echipe, neexistand bariere intre management si angajati.