Consultant Vanzari pentru punctul de lucru Lugoj

SC MEGA GROUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Ofera clientilor informatii si consiliere cu privire la autovehiculele comercializate
- Intocmeste documente, situatii, cu privire la activitatea de vanzare
- Relationeaza cu furnizorul si societatile de leasing
- Se deplaseaza la sediile persoanelor juridice din localitate si din imprejurimile acesteia pentru a promova oferta firmei

CERINTE

- Studii superioare
- Bune cunostinte utilizare PC
- Cunostinte temeinice de limba franceza si/sau engleza
- Permis de conducere categoria B
- Experienta in vanzari minim 2 ani
- Bune abilitati de comunicare, empatie si dinamism
- Disponibilitate pentru munca pe teren

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv cu posibilitati de castig suplimentar in functie de performante
- Training si oportunitatea de a face parte dintr-un colectiv tanar si dinamic

Comercializeaza intreaga gama de autovehicule Peugeot ; asigura service ,garantie si post garantie atat pentru autovehiculele comercializate de companie cat si pentru altele din aceeasi marca