Sudori !

Sc Kek Hal Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam SUDORI profesionisti. Minim 5 ani vechime, certificat de profesie!
2 x 4 luni in Lituania, in fabrica de vapor!
Salariu minim 1000 euro/luna
0266/214044

CERINTE

scoala profesionala - sudura

BENEFICII OFERITE

Cazare
Transport

Firma Kek Hal Srl o firma infintata in 1999,din Odorheiu Seceiusc, jud. Hargita, are o clientura larga din Suedia pentru plasarea fortelor de munca nespecializata sau semispecializata!
Scopul nostru este ca fiecare om care alege sa lucreze in strainatate sa fie mulumit cu salariul si sa fie tratat ca un om intreg, in conditii asemanatoare cu muncitorii din Suedia! Fapt care se datoreaza semnarii contractelor de munca pe termen lung, de la 2 la 5 ani! Salariul minim oferit oamenilor este in jurul sumei de 1000 euro, dar nu mai putin de 850 euro pe luna. Normal pentru asta este nevoie de seriozitate maxima, conditie fizica buna si prezenta bunului simt!