Muncitori necalificati pentru Lituania - URGENT

Romtec Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

FARA COMISION !
Cautam pentru clientul nostru, companie de recrutare din Lituania, 7 muncitori pentru realizarea caramizilor din turba.
Candidatii trebuie sa aiba conditie fizica buna !

CERINTE

Perioada contractului 18.05.2015 - 30.09.2015
Se asigura cazare si transport de la locuinta la locul de munca.
Se cere limba engleza la nivel de baza, sau limba rusa.
Se lucreaza intre 160 si 220 ore/luna, 6 zile pe saptamana.
Salarizarea este intre 700 - 1000 Euro / luna net, in functie de metri cubi de caramida realizati.
Se plateste 0.68 Euro net / metru cub realizat.
Puteti aplica CV plus fotografie in picioare si la office@rjobs.ro

Romtec Jobs este o companie cu sediul in Bacau, care activeaza in domeniul selectiei si plasarii fortei de munca.
Clientii nostri sunt companii din Norvegia si EU, pentru care efectuam selectie de personal calificat in vederea angajarii cu contract de munca.
Compania nu percepe nici un fel de comision candidatilor la aceste posturi, nici inainte de angajare si nici dupa angajare.
Contractele de munca se fac direct cu angajatorul.