Coordonator vanzari servicii de transport si logistica pentru Romania- locatia job-ului:Lituania

NEFERTITI Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru Clientul nostru - companie cu sediul in Lituania ce ofera servicii de transport marfa si coordonare logistica a transporturilor de marfa pe teritoriul UE- suntem in cautarea unui coordonator logistica/ sales representative pentru Romania, dispus la relocare in Lituania, pentru cel putin un an.

Obiectivul pricipal consta in identificarea de noi clienti, pe piata din Romania, ce au nevoie de servicii de transport pe teritoriul UE, atat marfuri perisabile cat si periculoase, si cooptarea acestora in portofoliul companiei.

Principalele sarcini sunt:
• cercetare de piata
• cautarea activa de noi clienti si mentinerea relaţiilor cu cei existente;
• organizarea, coordonarea şi controlul procesului de vânzare a serviciilor de transport si logistica pentru piata romaneasca;
- informarea permanenta a clientilor si urmarirea conturilor client pentru a atinge obiectivele strategice ale companie;
- efectuarea de rapoarte de vanzari;
- atingerea obiectivelor;

CERINTE

• Absolvent facultate;
• Cunoasterea fluenta a limbilor engleza/rusa si romana;
• Abilităţi de vânzare;
• Puternice abilităţi PC;
• Comunicativ cu i aptitudini organizatorice;
• Energic, rapid, spirit de echipa, abilitati excelente de negociere.
• Experienta in domeniul logisticii constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- cazare
- salariu plus comision din vanzari

NEFERTITI Human Capital Consulting iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/schimbarea/consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta. Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

www.nefertiti-hcc.ro
www.nefertiti-hcc.eu

cv@nefertiti-hcc.ro