Secretara / Assistant Manager

SEI GENERAL CONTRACTOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- preluarea si directionarea apelurilor telefonice;
- primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din societate;
- asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice;
- preluarea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei si a mesajelor primite din partea partenerilor, clientilor si a celorlalti angajati;
- intocmirea si centralizarea anumitor situatii statistice, rapoarte;
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
- asigurarea transmiterii documentelor prin posta, fax, e-mail la cererea managerului;
- actualizarea bazei de date documente;
- rezervari hotel colaboratori sau parteneri interni, externi, etc.;
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management;
- asigurarea suportului administrativ
- notiuni de contabilitate primara (facturare, registru de casa, deconturi etc...)

CERINTE

- cunostinte operare PC: MSOffice complet (nivel avansat), navigare internet;
- limba engleza scris/vorbit - nivel mediu / avansat;
- limba italiana - nivel incepator / mediu;
- capacitate de planificare;
- capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- capacitate de a respecta termene limita;
- atentie la detalii;
- placere si abilitate de a invata lucruri noi;
- responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
- implicare si rigoare in indeplinirea atributiilor;
- inteligenta (gandire logica, memorie);
- corectitudine, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

Constructii rezidentiale si nerezidentiale