Operator Linie Productie Lumanari

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Producerea produselor atat pe linie de productie, cat si manual. Turnare parafina in forme, extragere lumanari din forme, gaurire si introducere fitil.
Incarcarea produselor si a materiei prime.

Activitatea se desfasoara in colectiv , intr-un atelier de productie, de Luni pana Vineri.

Mediul de lucru corespunde cerintelor de protectie.

CERINTE

Cel putin 3 muncitori din 15 trebuie sa cunoasca limba engleza la un nivel conversational.

BENEFICII OFERITE

Salariu intre 500-1000 Euro.

Contractul este pe 6 luni ,cu posibilitate de prelungire. Perioada de proba este de 1 luna.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.