Muncitor in Armaturi

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Creearea scheletelor de armatura folosind carlige speciale si alte unelte manuale; legarea scheletelor de constructii folosind sarme speciale; posibilitatea crearii ramelor/ scheletelor de armatura, procedura care se bazeaza pe proiectul sau sarcina data; postarea scheletelor/ ramelor de armatura in constructia data, conform standardelor tehnice.

CERINTE

- Cunoasterea clasificarii metalelor de armatura in constructii; abilitatea de a citi si lucra conform schitelor si desenelor tehnice; abilitatea de a indoi si rasuci ramele/ sarmele de armatura folosind tehnici de incalzire a metalului sau tahnici manuale, dupa caz.
- Constitue un avantaj intelegerea limbii Engleze sau Ruse.

BENEFICII OFERITE

- Salariul 5-6 Euro pe ora, 220-240 ore pe luna;1000-1500 EURO/LUNA
- Cazarea aproximativ 100-150 Euro pe luna;
- Salariul depinde si de dorinta de munca a candidatului selectat;

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.