BETONIST

Romconect International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatul trebuie sa aibe abilitatea de a realiza baze fundamentale, canale, beton pentru cai ferate;
- Abilitatea de a citi si lucra conform schitelor si desenelor tehnice, cunoasterea definitiilor si documentelor tehnice standard.

CERINTE

- Candidatul trebuie sa aibe abilitatea de a realiza masa de beton si compozitia acesteia, sa fie in masura sa stabileasca proportiile de apa si ciment;
- Cunoasterea tuturor tipurilor de beton care se folosesc in constructii;
- Cunoasterea calitatii betonului si a tehnicilor de prelucrare a acestuia; Constitue un avantaj intelegerea limbii Engleze sau Ruse.

BENEFICII OFERITE

- Salariul 5-6 Euro pe ora, 220-240 ore pe luna;
- Cazarea aproximativ 100-150 Euro pe luna;
- Salariul depinde si de dorinta de munca a candidatului selectat;

Romconect International lucreaza de 4 ani in domeniul selectiei, recrutarii si plasamentului de personal si suntem acreditati de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei din Romania pentru efectuarea de plasamente de personal in Romania si in strainatate (aut. nr. 2/08.01.2003)