Asistent Montare Usi/ Ferestre

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania este din Letonia si furnizeza materiale de constructii si service atat pentru sectorul comercial, cat si rezidential. Candidatul trebuie sa fie inclinat spre mecanica, sa-i faca placere sa lucreze cu mainile si sa remedieze eventualele defecte.
Programul de lucru este de Luni pana Vineri , standard 40 de ore. Compania isi rezerva dreptul de a mari sau micsora programul de lucru , in functie de comenzi.
Se va lucra pe schimburi.
Este posibil sa se lucreze peste program.

CERINTE

IMPORTANT: CV-ul va putea fi prezentat angajatorului strain daca este redactat in limba engleza.
- Nu se solicita experienta, dar reprezinta avantaj;
- Aptitudini in unul din domeniile mecanica, electronica, tamplarie, constructii reprezinta avantaj
- Limba engleza sau rusa la nivel conversational;
- Existenta unui istoric bun in campul muncii - eventual referinte de la locul de munca anterior.

BENEFICII OFERITE

Salariu minim: 500 Euro.
Se poate castiga mai mult in functie de orele suplimentare lucrate.
Se asigura cazare in locuinte mobile. Chiria este de 40 de Euro/luna.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.