Responsabil Logistica Lehliu

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este subordonat Managerului de Proiect
si are 2 magazioneri in subordine.

Responsabilitati:
- asigurarea fluxului de materiale necesare lucrarilor ce se efectueaza in santier
- mentinerea relatiei cu departamentul achizitii propriu sau al contractorului principal
- coordonarea operatiunilor de livrare a materialelor pe santier la termenele prevazute
- relationare directa cu furnizorii de materiale
- coordonarea activitatii magazionerilor

CERINTE

Experienta de cel putin 3 ani pe o pozitie similara
Studii tehnice sau economice (absolvite); de preferat Facultatea de Constructii sau ASE
Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel)
Cunostinte medii de limba engleza
Carnet de conducere cat.B
Disponibilitate la deplasari si la program prelungit; disponibilitate la lucrul in santier
Spirit organizatoric, seriozitate, capacitate de conducere, bune abilitati de comunicare si relationare ; capacitate de lucru individuala dar si in echipa, rezistenta la stres
Trasaturi de personalitate: persoana organizata, meticuloasa, proactiva, cu atitudine pozitiva

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare conform performatelor.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale