2

locuri de munca in BUCURESTI.

Pagina 1 din 1
Electrician / Instalator / Tinichigiu ventilatie / Lacatus
  • - Descrierea jobului: Pentru un proiect complex de infrastructura urbana, in Bucuresti, cautam personal de executie, cu urmatoarele responsabilitati: Vei raspunde de executarea la timp si de calitatea lucrarilor incredintate (montat pat cabluri, console, suporti, instalatii sanitare, tubulatura ventilatie, instalatii electrice etc.); Vei raspunde de respectarea legislatiei privind protectia muncii, precum si a normelor interne. Vei raporta periodic stadiul lucrarii catre seful de echipa si seful de santier; Beneficii: Vei lucra intr
  • - un proiect complex de infrastructura urbana, unde te vei dezvolta profesional Vei face parte dintr
  • - o echipa dinamica si profesionista, orientata spre performanta si calitate Salariu motivant Tichete de masa Pentru a aplica la aceste posturi, puteti sa trimiteti cv
  • - ul dvs. actualizat si la adresa recrutare@uti.eu.com, mentionand in subiectul mesajului: "Personal executie instalatii
  • - Bucuresti"

12 posturi disponibile (20 aplicanti)

22-07-2015 BUCURESTI
Sudori, Lacatusi, Electricieni, CNC, Tamplari
  • - Sudori calificati, cu experienta in sudarea pe teava sub presiune. Lacatusi calificati, cu experienta in sanfrenare, filetare, gaurire, montaj. Electricieni calificati, cu experienta in executia tablourilor automatizate. Tamplari, cu experienta in dulgherie si confectii din lemn. Operatori CNC,cu experienta in operarea masinilor de prelucrare teava.

1 post disponibil (16 aplicanti)

01-07-2015 BUCURESTI