CENTRU SPA si GYM de 4* din KUWAIT selecteaza PERSONAL!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

CENTRU SPA si GYM de 4* din KUWAIT selecteaza PERSONAL:

1) INSTRUCTORI DE INOT:
- 8 femei;
- salariul: 800 USD/luna;

2) FIZIOTERAPEUTI:
- 8 femei + 8 barbati;
- salariul: 1000 USD/luna;

3) INSTRUCTORI DE AEROBIC:
- 8 femei + 4 barbati;

4) ANTRENORI DE FITNESS / GYM:

5) MEDICI in FIZIOTERAPIE:
- 2 femei + 2 barbati;
- salariul: 1200 USD/luna;

6) STILISTI / FRIZERI (SALON):
- 3 femei + 4 barbati;
- salariul: 700 USD/luna;

7) PERSONAL INFRUMUSETARE (SALON)
- 3 femei + 2 barbati;

8) MAKE-UP ARTIST (SALON):
- 3 femei;

9) MANICHIURIST / PEDICHIURIST (SALON):
- salariul: 700 USD/luna.

CERINTE

- se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj;
- experienta nu este necesara insa constituie avantaj;
- diploma corespunzatoare constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

BENEFICII OFERITE

- salariul oferit: 700 - 1200 USD / luna;
- contract legal de munca pe 2 ani (Aprilie/Mai 2012 - Aprilie/Mai 2014) cu posibilitate de prelungire;
- cazarea GRATUITA (se va asigura in interiorul hotelului, sau in apartamente din apropierea hotelului; 3 persoane/camera);
- masa GRATUITA (3 mese/zi acordate in timpul orelor de munca);
- transportul la/de la munca GRATUIT;
- asigurari sociale platite de catre angajator.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 400 EURO + TVA - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca.
- Biletul de avion.

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.