Tehnician Electric (medie si joasa tensiune)

Petrolvalves

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Cunoaste componenta panou MV/LV
• Experienta in modificarea cabluri electrice in interiorul panoului LV –MV
• Experienta in efectuarea de probe
• Verifica strangere buloane
• Efectueaza probe mecanice si verifica interblocajele
• Masoara rezistenta de continuitate a circuitului principal si a izolatiei
• Efectueaza probe de rigiditate dielectrica pe panouri LV/MV
• Incarcare/aducere in parametrii si setarea retelelor multufunctionale de tip GE Multilin

CERINTE

• Cunoasterea limbii engleze (vorbit/ scris)
• Certificat BOSIET (constituie un avantaj)
• Certificat pentru ristc H2S pentru offshore (constituie un avantaj)
• Certificat medical pentru lucru offshore (constituie un avantaj)
• Experienta lucrari instalatii electrice (commissioning)

BENEFICII OFERITE

Locatie: Kazakhstan (offshore)
Rotatie: 28 / 28

Furnizare de echipament pentru industria energetica si petrochimica si recrutare si plasare de forta de munca pentru proiecte internationale.