Inginer proiectare echipament medical

Japan Engineering Services Ro srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta ingineri proiectanti, in vederea trimiterii in Japonia. Sunt disponibile 2 locuri.

CERINTE

- Absolvent MASTER Inginerie Mecanica
- Experienta in proiectarea echipamentelor medicale
- Cunostinte avansate modelare 3D (CATIA/ Solid Works/ AutoCAD)
- Engleza nivel conversational
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, rezistenta la stres
- Disponibilitate pentru program prelungit, devotament

BENEFICII OFERITE

- Inginerii selectionati vor beneficia gratuit înainte de plecare de un program de pregatire intensiv timp de 4 luni în România si de 1-2 luni în Japonia. Dupa primul an de munca, compania sprijina, daca este cazul, venirea sotiei în Japonia, precum si pregatirea acesteia pentru o integrare usoara.

Japan Engineering Services - Romania este o companie cu capital integral privat japonez specializata in recrutarea internationala a fortei de munca de inalta calificare in vederea trimiterii in Japonia.
WWW.JESR.RO sau WWW.INGINERIJAPONIA.RO