Inginer Instalatii Industriale (experienta)

Japan Engineering Services Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Compania de destinatie: Mitsubishi Heavy Industries Plant, Japonia

CERINTE

Important! CV-ul va fi trimis la cv@jesr.ro. Trebuie sa fie detaliat si redactat in limba engleza.

- Diploma de inginer de instalatii;
- Cunostinte solide de limba engleza;
- Experienta relevanta in domeniul instalatiilor industriale;
- Varsta maxima: 35 ani;
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, rezistenta la stres;
- Disponibilitate pentru program prelungit, devotament;

BENEFICII OFERITE

- Inginerii selectionati vor beneficia gratuit de un program de pregatire intensiv timp de 3 luni în Japonia.

Japan Engineering Services - Romania este o companie cu capital integral privat japonez specializata in recrutarea internationala a fortei de munca de inalta calificare in vederea trimiterii in Japonia.

www.jesr.ro
www.inginerijaponia.ro