Inginer constructii noi nave

PETROSERV SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

Petroserv SA Constanta angajeaza inginer cu experienta si lucru in santierele navale pt lucru in Japonia cu echipe specializate.
Program de lucru 10 ore/ zi in santier naval, 6 zile pe saptamana.
Mediu de lucru modern si dinamic.
Se pune accent pe profesionalism, calitate si seriozitate in munca.

CERINTE

- Disponibilitate de lucru in strainatate
- Experienta minim 3-5 ani in domeniul constructii noi nave
- Limba engleza nivel mediu/avansat (terminologie de specialitate)
- Capacitatea si experienta de a conduce formatii de lucru specializate (echipe complete de 10 muncitori: sudori, lacatusi, tubulatori si electricieni)
- Cunostinte tehnice pentru citirea documentatiei din proiecte. (dupa planuri navale)
- Legatura intre managerul de proiect al beneficiarului si echipa de executie pentru realizarea lucrarii.

Recrutam, de asemenea, pentru acelasi proiect (experienta min. 3-5 ani in santiere navale):

- SUDORI cu autorizatii valabile emise de un organism recunoscut international
- LACATUSI
- TUBULATORI
- ELECTRICIENI

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial + beneficii foarte atractiv
Transport dus/intors si cazare asigurata de companie
Toate cheltuielile cu viza + asigurari medicale si de lucru suportate de companie
Detalii complete se vor discuta in cadrul interviului.

Acceptam si aplicatii directe pe office@petroserv.ro, relatii la tel. 0723 304 110

S.C. PETROSERV S.A. cu sediul in Constanta, Incinta Port, Dana 34, este o companie cu capital integral privat,avand un numar de aproximativ 180 de angajati.
Obiectul de activitate : reparatia capitala a platformelor de foraj si a navelor de transport maritim.