Inginer chimist sau petrol si gaze

Japan Engineering Services Ro srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta tineri absolventi de inginerie profil chimic sau petrol si gaze cu si fara experienta, in vederea trimiterii in Japonia. Sunt disponibile 5 locuri.

CERINTE

- Aptitudini generale pentru inginerie;
- Engleza nivel conversational;
- Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa, rezistenta la stres,
- Disponibilitate pentru program prelungit, devotament;
- Experienta în Piping Equipments constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Nivelul salarial va fi raportat la experienta relevanta din domeniul postului.
- Inginerii selectionati vor beneficia gratuit înainte de plecare de un program de pregatire intensiv timp de 4 luni în România si de 1-2 luni în Japonia. Dupa primul an de munca, compania sprijina, daca este cazul, venirea sotiei în Japonia, precum si pregatirea acesteia pentru o integrare usoara.

Japan Engineering Services - Romania este o companie cu capital integral privat japonez specializata in recrutarea internationala a fortei de munca de inalta calificare in vederea trimiterii in Japonia.
WWW.JESR.RO