VOPSITOR INDUSTRIAL-SABLATOR

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza vopsitori cu experienta pentru contracte de munca in Italia in cadrul unei prestigioase companii de producere si asamblare componente pentru instalatii destinate industriei petrolifere, metalurgice, miniere etc.

Activitatile desfasurate se refera la vopsirea cu pistoletul a utilajelor industriale.

Angajatul va trebui sa:
-curete suprafetele de rugina si de diferite neregularitati sau depuneri folosind ciocanul, raschete, perii de sarma, hartie sticlata, smirghel, masini de slefuit; manual sau mecanic;
-indeparteze vopseaua veche, daca este necesar; chituieste crapaturile si gaurile existente pentru a asigura o suprafata neteda si aderenta;
-slefuiasca suprafetele chituite, pentru a pregati suprafata de vopsit;
-estimeze cantitatea de materiale, prin masurarea suprafetelor de vopsit;
-cantareasca, masoare si amestece ingredientii (pigmenti, uleiuri) si sa dilueze aditivii;
-dilueze materialele gata preparate pentru a asigura viscozitatea necesara pulverizarii;
-aplice vopseaua sau lacul pe suprafete folosind pensularea, imersarea, sprituirea cu pistolul de vopsit;
-se asigure de uscarea optima a suprafetelor vopsite sau lacuite, pentru a asigura calitatea lucrarii.

Candidatii interesati pot aplica direct la adresa de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect postul vizat.

CERINTE

-experienta de minim 3 ani in domeniu;
-seriozitate;
-promptitudine;
-capacitate de lucru autonom si in echipa

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant si prime;
-transport gratuit in si din Italia;
-cazare gratuita;
-asigurari medicale si de securitate a muncii;
-mediu de lucru la standarde internationale.

New Style International Jobs este agentie de recrutare fondata in 2004, avand drept obiect de activitate plasarea de forta de munca pe piata externa in diferite sectoare.Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa accesati www.newstyle-jobs.ro