Vanzatoare in zona turistica din Italia! Selectie urgenta!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obligatiile postului: Vanzarea produselor alimentare, cantarirea lor, asistenta acordata clientilor, mentinerea igienei la locul de munca si alte responsabilitati ce decurg din acest post

CERINTE

- cunostinte de limba italiana la nivel intermediar / avansat
- experinta in domeniu de minim 6 luni
Persoana trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca
se cere ca persoana sa fie prezentabila, comunicativa, zambitoare cu clientii magazinului si exigenta la curatenie -aceste 2 ultime aspecte sunt foarte importante si decisive in pastrarea locului de munca obtinut;

BENEFICII OFERITE

- Salariu oferit : intre 1200-1300 euro / luna (in functie de experienta)
- preluare de la aeroport;
- monitorizarea candidatului pe toata perioada contractului;
- cazare si masa oferite de catre angajator;
- contract legal de munca, asigurari sociale platite de angajator;
- asigurare medicala platita de angajator;

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.