Valtur-operator turistic, recruteaza personal hotelier Italia

Amber Business Consulting Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiettivo Lavoro Italia si Amber Business Consulting Romania recrutează personal de specialitate pentru structurile turistice VALTUR Italia.
Se cauta: receptioner, personal relatii clienti, hostess, camerista,portar, ospatar, barman, bucatar-sef, bucătar, ajutor de bucătar, debarasator si îngrijitor.
CV-urile obligatoriu însoțite de fotografie recenta sunt așteptate pe fax la 40 314.052.974,
e-mail la recrutare@ambergroup.org sau la adresa Bdul Carol I, nr.26, et.2, ap.2, sector 3, București, până la data de 15 martie 2016.
Persoanele care îndeplinesc toate condițiile precizate vor fi invitate in Bucuresti la interviu preliminar, caz în care aplicanții vor prezenta referințe verificabile corespunzătoare.
Informații suplimentare de L-V între orele 9.30-17.30 la tel. +40314.052.972

CERINTE

Constituie un avantaj experiența anterioara si/sau certificatul de calificare in ocupațiile menționate.
Obligatoriu cunoștințe de limba italiană nivel de bază.

BENEFICII OFERITE

Contractul de munca se încheie conform legislației muncii din Italia si are durata determinată, cu începere din luna mai 2016.

Salariile sunt atractive, personalul beneficiază de asigurare medicala, cazare si masa.

Companie de consultanta si implementare proiecte publice, recrutare persoanl