Urgent! Selectam Ajutor in bucatarie pentru un restaurant din Italia!

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza AJUTOR DE BUCATAR pentru a lucra intr-un restaurant din Italia. Salariu: 600-700 Euro/luna. Plecare rapida!
Responsabilitati:
Principalele RESPONSABILITATI:
- taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare;
- curatarea si taierea materiilor prime;
- curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor;
- curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica;
- depozitarea pe rafturi a produseler alimentare;
- mentinerea curateniei in bucatarie;
- precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii restaurantului.

CERINTE

- limba italiana constituie avantaj. Limba: Italiana Nivel: Incepator;
- experienta Mai putin de 1 An in domeniu constituie avantaj;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 600-700 Euro/luna, in functie de profil si de experienta;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare URGENTA.

STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, este agentie de recrutare si plasare a fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite etc.

Studline este acreditata de catre Ministerul Muncii prin Inspectoratul Teritorial de Munca Galati sub nr.52/2014, aflandu-se sub incidenta legii 156/2000 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate.

PROGRAME DE MUNCA

1. Manipulanti marfa ANGLIA (IN DEPOZITE MODERNE)

2. Personal hotelier ANGLIA, GRECIA, CIPRU, ITALIA

3. Ingrijire copii ANGLIA

4. Ingrijire varstnici ANGLIA, ITALIA

5. Vanzatori MALL in ANGLIA

6. Soferi C, E in OLANDA, GERMANIA, BELGIA

7. Personal FAST-FOOD in GERMANIA

8. Bucatari/ajutori bucatari ANGLIA