TUBULATORI ITALIA EXPERIENTA IN ATELIER

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza tubulatori cu experienta pentru o companie italiana de tubulatura si subansamble, instalatii industriale petrol si gaze.
Principalele responsabilitati sunt prelucrarea tevilor si a subcomponentelor din diferite materiale, montarea acestora pentru a realiza sisteme complexe de tevi.
Angajatul trebuie sa se ocupe, de asemenea, de intretinerea tevilor si sa stie sa inlocuiasca anumite componente din sistem.

Puteti aplica si pe adresa de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand TUBULATOR ITALIA in subiect.

CERINTE

-experienta de 3-5 ani in domeniu , preferabil in ateliere
-cunostinte foarte bune de desen tehnic izometric
-cunostinte minime de limba italiana - limbaj tehnic
-autonomie
-capacitatea de a rezolva problemele intalnite in timpul desfasurarii activitatii
-spirit de organizare
-abilitati in utilizarea echipamentelor de specialitate
-experienta in strainatate constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv
-asigurari medicale si de securitate la locul de munca
-cazare si transport in si din Italia gratuite
-conditii de munca la standarde internationale
-consolidarea carierei intr-un mediu profesionist

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, va rugam sa accesati www.newstyle-jobs.ro