SUDORI ELECTRICI SI CRAITUITORI

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza sudori electrici cu experienta in sudura materiale groase, cu electrozi intre 3,25-6 mm, si craituire pentru contracte de munca in Italia, in cadrul unei prestigioase companii internationale ; sudurile sunt gamate, se lucreaza in ateliere confectii metalice de mari dimensiuni.

Va puteti depune candidatura si la adresa de e-mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect meseria pentru care aplicati.

CERINTE

-experienta de minim 3-5 ani in domeniu;
-cunostinte minime de limba italiana - nivel conversational;
-certificat/atestat de specializare in domeniu;
-autonomie;
-capacitatea de a rezolva problemele;
-spirit organizatoric, analitic si practic.

BENEFICII OFERITE

-salariu competitiv;
-transport si cazare in si din Italia gratuite;
-mediu de lucru profesionist.

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, accesati www.newstyle-jobs.ro