SUDORI CO2 ITALIA

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

New Style recruteaza sudori CO2 cu experienta pentru realizarea de imbinari de tubulatura de diferite dimensiuni prin procedeul de sudura MIG-MAG.
Mentionam ca toate sudurile sunt controlate nedistructiv. Contractele de munca se desfasoara in Italia, in ateliere mecanice apartinand unei companii prestigioase, producatoare de tubulaturi de inalta presiune ce deservesc instalatii de gaz.

CERINTE

-experienta de minim 5 ani in domeniu;
-certificat/atestat de specializare in domeniu;
-autonomie, capacitatea de a rezolva problemele, spirit organizatoric, analitic si practic;
-capabil sa obtina rezultate optime calitativ;
-cunoasterea procedurilor si a aparaturii si a masinilor utilizate pentru acest tip de sudura;
-cunoasterea materialelor celor mai frecvent folosite in efectuarea sudurii;
-capabil sa treaca probele de calificare;
-trebuie sa cunoasca normele de securitate prevazute de legislatie;
-cunoasterea limbii italiene constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-transport gratuit in si din Italia;
-cazare gratuita;
-asigurari medicale si de securitate a muncii

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in tara si in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.