SOFER TIR C+E COMUNITATE

Trans PMI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera:
- salar pe tara plus diurna 40 euro/zi pentru incepatori
- 2 luni de activitate, 2 saptamani de repaus platit
- se asigura transport gratuit de la/pana la camion
- curse regulate pe ruta prestabilita fixa (Italia - Anglia), cu o singura incarcare/descarcare
- se ofera bonusuri pentru consum redus
- se conduce respectand regulile de conducere/repaus, aprox. 12.000 km/luna

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV la adresa: office_pmi@yahoo.com sau fax la 0356 819 291.

CERINTE

Angajam soferi TIR, categoria C+E, exclusiv pentru comunitatea Europeana.

Conditii obligatorii:
- experienta minima 1 an pe comunitatea EU si 3 ani in general pt. categoria C+E
- aviz psihologic, atestat marfuri generale si analize medicale valabile la zi
- card tahografic digital
- cazier rutier fara antecedente majore

BENEFICII OFERITE

- salar competitiv;
- bonusuri pentru performante;
- stabilitate la locul de munca;

DESCRIEREA FIRMEI

Transport International de marfa