Sofer C+E international

Global Work Team srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam soferi TIR/autocamion pentru compania client care opereaza in industria de transporturi, cu permisul de conducere cat. C, E (preferabil si ADR).
Se cere experienta anterioara in transport international.
Se cere cunoasterea limbii italiene.
Introducere cu contract pe perioada determinata.
Plata lunara :1800-2200,00€

Loc de munca: ITALIA

CERINTE

atestat transport marfa, card tahograf, ADR (preferabil)

BENEFICII OFERITE

Pentru informatii suplimentare, puteti suna la nr. de tel. 0773934138 Birou Resurse Umane

Societatea Global Work Team s.r.l. face parte dintr-un grup de societăți cu capital integral străin, specializata in domeniul resurselor umane. Managementul societăților din grup este realizat de o echipa de profesioniști cu experiența internaționala de peste cincisprezece ani in sfera resurselor umane, core-businessul acestora fiind furnizarea serviciilor pentru dezvoltarea pieței muncii.