Selectam CUPLU de Muncitori pentru un restaurant din Messina, Italia

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza Cuplu de Muncitori pentru a lucra intr-un restaurant din Messina, Italia. Plecare rapida!

Principalele responsabilitati:
Fata se va ocupa de curatenia in bucatarie si in restaurant, de depozitarea produselor alimentare, precum si orice alte activitati pe care angajatorul le considera necesare.
Baiatul se va ocupa de intretinerea si curatenia in terasa, curte, piscina, precum si de animale.

CERINTE

- se cer cunostinte de limba italiana la nivel incepator/bun;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoanele trebuie sa aiba personalitate placuta, sa fie muncitoare, serioase si energice.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata/perioada de 6 luni;
- salariul: 600 EURO/luna/persoana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- plecare rapida.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.