Selectam Ajutor de Bucatar pentru pizzerie din Napoli

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra selecteaza AJUTOR DE BUCATAR pentru a lucra intr-un restaurant-pizzerie din Napoli, Italia. Plecare rapida!

Responsabilitati:
Principalele RESPONSABILITATI:
- taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare;
- curatarea si taierea materiilor prime;
- curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor;
- curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica;
- depozitarea pe rafturi a produseler alimentare;
- mentinerea curateniei in bucatarie;
- precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii pizzeriei.

CERINTE

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca/Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

CERINTE:
- cunostinte de limba italiana la nivel mediu/avansat;
- calificarea in domeniu prezinta avantaj;
- experienta de minim 6-12 luni in domeniu;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit;
- comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa cu clientii si cu colegii.

Se accepta persoane de sex:
Masculin
Feminin

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Salariul minim:
700 Euro/luna
Salariul maxim:
Bacsisuri:
Ore suplimentare platite:
Da
Bonusuri acordate:
In functie de performante.
Posibilitati cresteri salariale:

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.