Secretara cu limba italiana pentru Italia

SC MIX TRANSLATOR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cauti un loc de munca in Italia? Vorbesti fluent limba italiana?
Mix Translator Partner Romania selecteaza in vederea angajarii SECRETARA.
Loc de munca: Italia.

Responsabilitati:
- inregistrarea corespondentei, preluarea apeluri telefonice, e-mail;
- redactarea si tehnoredactarea documentelor, traducerea notelor telefonice /email, etc;
- coordonarea si mentinerea raporturilor comerciale (Italia – Romania);
- participarea activa la toate activitatile tipice de secretariat.

CERINTE

- studii medii sau superioare finalizate, varsta maxima 28 ani, limba italiana nivel AVANSAT – cunoasterea oricarei alte limbi reprezinta un avantaj;
- experienta in Relatii cu Publicul / Secretariat general;
- cunostinte operare PC – Pachetul Office, si experienta in utilizarea echipamentelor de birou - fax, imprimanta;
- disponibilitate pentru deplasari frecvente Italia – Romania, punctul de lucru fiind in Italia;
- persoana sociabila, cu aspect placut, dinamica, serioasa si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- contract de munca;
- salariu motivant;
- multiple beneficii – bonusuri, in functie de capacitatile dvs profesionale;
- cazare si mese asigurate.

Jud. Dambovita, mun. Targoviste, B-dul Independentei, P-ta 1 Mai, bloc TURN – IPJ12

Fie ca sunteti o societate din Romania cu obiective in strainatate sau o societate straina cu obiective in Romania, Mix Translator Partner Romania va asigura o gama larga de servicii, de la servicii Resurse Umane la servicii auxiliar – administrative (secretariat administrativ general, contabilitate, asistenta completa secretariat comercial), si servicii lingvistice autorizate: traduceri legalizate, apostile, interpretariat, corespondenta comerciala internationala.