Restaurant de lux ITALIA selecteaza OSPATARITE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

Restaurant din Pescara, Italia selecteaza urgent 2 ospatarite!

Principalele responsabilitati:
- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie / bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant;

Program de lucru: 8-10ore/zi; 6 zile/saptamana;

SE OFERA:

- contract legal de munca pe periosda indelungata;
- salariul: 800EURO NET/luna;
- programul de lucru: 8-10 ore/zi, 6 zile/saptamana;
- cazarea GRATUITA;
- masa GRATUITA (3 mese/zi);
- plecare urgenta.

CERINTE

- se cere limba italiana la nivel avansat;
- experienta in domeniu constituie avantaj;
- persoana trebuie sa aiba personalitate placuta;
- sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica.

Acte necesare pt. inscriere:
- CV in liba romana (se va utiliza aplicatia online disponibila pe site);
- o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office (se pot incarca direct pe site, completand formularul de aplicare disponibil);
- copii xerox: buletin, certificat nastere, certificat casatorie (daca e cazul), pasaport (daca aveti);
- cazier judiciar;
- adeverinta medicala de la medicul de familie, cu specificatia "clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic";
- copii xerox dupa toate diplomele de studii.

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Comision agentie - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 270 EURO - Se plateste la momentul inscrierii, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.
- VARIANTA 2: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
- VARIANTA 3: 540 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 180 EURO / luna.

C) 300 EURO - Comision partener Italia.
D) Biletul de avion.