Receptionist

Girardi Servicii

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuare check-in/check-out :compilare fise, registre interne.
- Preluarea telefoanelor interne si internationale (cunostinte switchboard). (italiana, engleza, franceza, germana).
- Redactarea documentatiei hoteliere. (Word)
- Gestionarea postei electronice (Outlook).

OSPATARI/TE CU EXPERIENTA SI CALIFICARE.
CAMERISTE cu vointa de munca.

CERINTE

- Absolventa studii superioare (preferabil Limbi Straine)
- Cunostinte avansate de minim 2 limbi straine, scris si vorbit. (italiana, engleza, franceza, germana).
- Utilizator Internet cu experienta
- Cunoasterea pachetului MS Office (in special Word si Outlook)
- Cunostinte programul hotelier Hotel2000
- Prezenta agreabila, fizica si profesionala.

BENEFICII OFERITE

- Contract de munca.
- Salarizare motivanta.
- Masa, cazare, transport, asigurate de angajator.
- Experienta profesionala internationala.

Trimiteti CV +foto: g.servizinternazionali@gmail.com
Tel: 0724709177

Girardi Servicii Internationale, cu sediul la Ploiesti, Prahova, este o firma infiintata in august 2007, avand multiple proiecte cu profil comercial si actualmente operand in vederea plasarii fortelor de munca din Romania in Italia. Activeaza prin oficiul propriu de recrutare din Romania, Ploiesti. Joburi disponibile in toate domeniile: Turism-Hotelier, Administrativ-Secretariat, Constructii, Medical, Agricultura.