Project Manager

Belleville Management S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul:
- organizația şi supravegherea lucrărilor de restaurare din partea Clientului, pe un şantier in regiunea Florenței, Italia;
- coordinarea tuturor companiilor implicate;
- pregătirea caietului de sarcini si verificarea ofertelor, negocierea prețurilor;
- verificarea calității lucrărilor si organizarea expertizelor tehnice necesare.

CERINTE

Cererile față de candidat:
- experienta in organizarea, supravegherea si controlul şantierelor: min 3 ani;
- cunoştințe aprofundate in tehnologiile de construcție;
- cunoştințe in domeniul economiei / contabilității (verificarea ofertelor, bugetarea lucrărilor, verificarea facturilor, rapoartelor financiare);
- cunoştințe avansate in limba italiana şi limba engleză (scrisa si vorbita). Limba rusa va fi considerată ca un avantaj;
- cetățenie română;
- mobilitate (bazare permanentă in Italia, la şantier).

Candidatții interesati sînt rugați sa trimită un CV detaliat cu indicația studiilor superioare si experienței de muncă in domeniul construcției.
In rezultatul concursului candidații vor fi contactați pentru un interview.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- contract de muncă de lunga durată cu o companie europeană;
- perioada de probă 6 luni;
- salariul va fi discutat cu fiecare candidat in cadrul interviului.

Belleville Management S.A. - companie privata in domeniul managementul activelor