Programator object oriented - Italia

SC Evoluzioni Organizzative Sistemiche SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator OOP in Genova, Italia, in cadrul unui software house.

CERINTE

Experienta de minim 6 luni in domeniul programarii orientate pe obiect (object oriented programming);
Cunostinte de unul sau mai multe dintre urmatoarele limbaje: C++, Java, C#;
Cunostintele de baze de date SQL Server, Oracle (utilizator sau administrator) reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu de nivel european;
Posibilitati de avansare si perfectionare in cariera;
Contract de munca.

EOSeuropa este o firma cu capital mixt italiano-roman, acreditata ISO 9001:2001, specializata in domeniul consultantei organizationale, ce include si domeniul resurselor umane. Firma activeaza atat in Romania cat si in Italia, oferind consultanta organizationala pentru un spectru larg de companii, recrutari si training de personal pentru pozitii de middle-, respectiv top-management si pentru forta de munca cu un inalt grad de specializare.

Sediul central al EOSeuropa se afla in Roma, cu filiale in Cuneo, in Italia, si Timisoara si Bucuresti, in Romania.