POMPAGIU

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza pentru o companie importanta din Italia, pompagii cu experienta in lucrul pe masini rotative (autoclave) pe care sa stie sa le demonteze, sa le repare si, ulterior, sa le monteze.
Activitatea se desfasoara in rafinarii dotate cu ateliere; se utilizeaza pompe orizontale si verticale, carora li se asigura intretinerea, revizia si repararea in ateliere si pe santier.
Compania este specializata in activitati de intretinere a echipamentelor utilizate in rafinarii si complexe industriale de mari dimensiuni.

CERINTE

-experienta in domeniu;
-certificat de pregatire profesionala in domeniu;
-seriozitate;
-spirit organizatoric;
-cunostinte minime de limba italiana.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-transport gratuit in si din Italia;
-cazare gratuita;
-asigurari medicale si de securitate a muncii

New Style International Jobs activeaza pe piata romaneasca din 2001 ca agentie de selectie si plasare de forta de munca in tara si in strainatate, oferind contracte legale de munca in Italia, Grecia, Cipru, Norvegia pentru personal calificat sau necalificat in domeniile sanitar, industrie, constructii, ingrijire la domiciliu.