Personal Turism - ITALIA

esse group srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

ESSE GROUP SRL (http://www.essegroup.eu)
Societate de animatie turistica italiana formeaza echipe de animatori pentru Hotel/Residence si Statiuni balneare in Italia.

CAUTA:
- animatori generici cu experienta minima sau fara experienta
- miniclub copii, junior-club
- sportiv (aerobic, fitness, tenis, tir cu arcul, canoe, windsurf)
- tehnicieni lumini (cu experienta), DJ (cu experienta)
- hostess

Trimite un CV cu FOTO si vei fi convocat pentru un colocviu in Bucuresti

CERINTE

- sociabil, cu bune abilitati de comunicare,
- limba italiana (nivel de conversatie)

BENEFICII OFERITE

- salariu (in functie de experienta)
- cazare si masa
- transport Romania - Italia

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o societate cu experienta de douazece de ani
in domeniul turismului (agentia de voij si Tour Operator), cu sediul la Roma -Italia. Ne ocupam, in mod special, cu furnizarea de echipe de animatie turistica pentru Centre si Statiuni Turistice din Italia si in strainatate.