OSPATARITE pentru hotel / restaurant ITALIA! Salariu 1600-1800 euro net / luna!

Banca de joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preluarea comenzilor; realizarea activitatii de servire; promptitudine in servirea clientilor; mentinerea standardelor si procedurilor de igiena; consilierea clientilor conform preferintelor culinare; curatenia si intretinerea echipamentului si alte responsabilitati ce decurg din acest post.

CERINTE

- Cunostinte de limba italiana la nivel mediu/avansat
- Calificarea in domeniu prezinta avantaj
- Experienta de minim 3 luni pe pozitia dorita

BENEFICII OFERITE

Contract de munca legal.
Pachet salarial excelent: Salariu 1600-1800 euro net / luna (in functie de CV si experienta)+ Tips + cazare + masa;
Asigurarile sociale sunt platite de catre angajator;
Preluare de la aeroport;
Monitorizare pe toata perioada contractului;

Pentru a fi luata in considerare pentru aceasta pozitie va rugam sa va completati CV-ul in limba romana pe site-ul nostru www.bancadejoburi.ro (nu sunt luate in considerare CV-urile incomplete (treceti toata experienta profesionala, indiferent daca este sau nu relevanta postului pentru care aplicati) si/sau fara poza).

In cazul in care ati fost preselectata, va vom contacta sa va informam ce pasi aveti de parcurs pentru a participa la selectia finala. CV-urile fara poze nu sunt luate in considerare. Posturile sunt limitate si urgente!!!

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar.
- 360 EURO - Comision Banca de joburi (se achita dupa sustinerea interviului si obtinerea ofertei de munca)
- 480 EURO - Comision partener Italia
- Biletul de avion

Banca de joburi este o companie de recrutare si plasare forta de munca in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii, cu sediul in Brasov - ROMANIA, care ofera candidatilor sai cele mai atragatoare locuri de munca.