Operatori call center Italia

Tomasi Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam vorbitori de limba italiana avansat pentru un call center din Italia
Pentru detalii nu ezitati sa ne contactati:
Tel/Fax: 0368/004040; 0368/004042
0730 584472

CERINTE

-cunoasterea limbii italiene la nivel avansat ( citit , scris, capacitatea de a intelege limbajul uzual italian )
-experienta similara constituie un avantaj
-abilitati excelente de comunicare si o atitudine orientata spre client
-atentie la detaliile oferite de client , gestionarea si rezolvarea situatiilor delicate
-persoane deschise, dilpomate, calme
-putere de convingere, tenacitate
-bune cunostiinte in utilizarea PC ului

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- mediu de lucru profesionist
- se ofera training de specialitate
- Salariul la nivel european
- Contract (pe perioada determinata) si carte de munca in Romania
- fara comisioane si fara intermediari

S.C. TOMASI RESURSE UMANE S.R.L. este o companie romana cu management italian , autorizata de catre Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei avand ca obiect de activitate munca temporar atat in tara cat si in celelalte tari ale Uniunii Europene