MUNCITOR necalificat pentru o FERMA din ITALIA

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

FERMA din ITALIA, de langa Nule - Sardinia, selecteaza MUNCITOR necalificat.

Principalele responsabilitati:
- ingrijirea si hranirea animalelor (oilor);
- intretinerea spatiului destinat animalelor;
- raportarea cu privire la starea de sanatate a animalelor;
- precum si alte activitati cerute de catre angajator.

CERINTE

- nu sunt necesare experienta de munca sau cunoasterea limbii italiene, dar sunt necesare vointa de munca si de a invata

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- contract de munca legal pe 1 an, cu posibilitate de prelungire;
- salariul 600 EURO net / luna (in functie de CV si experienta);
- cazare GRATUITA;
- mancare GRATUITA;
- plecare rapida;
- preluare de la aeroport;
- monitorizare pe toata perioada contractului.

Costul programului:
- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 EURO - Comisionul agentiei noastre (se achita dupa sustinerea interviului si obtinerea ofertei de munca);
- 360 EURO - Comision partener Italia;
- Biletul de avion.