Munca in Italia in diverse domenii

Girardi Servicii

Job expirat

RESPONSABILITATI

POSTURI DISPONIBILE:
Constructii: sudori, zidari, zugravi, muncitori montaj faianta si gresie. Obligatoriu experienta.
Domeniul hotelier: bucatari-pizzeri, ospatari, cameriste, receptionere, maseuze. (Cerinte: limba italiana-mediu, experienta)
Altele/agricultura/menaj: cuplu 30-45 ani, pentru administratie ferma agricola.

CERINTE

Persoane dinamice, cu experienta in domeniul pentru care opteaza.
Persoane cu aspect fizic placut si cunostinte medii de limba italiana. (ospatari, receptionere, maseuze)
Disponibilitate maxima.

Contact:
0724709177

BENEFICII OFERITE

SALARIZARE - BENEFICII:
-contract munca inregistrat la ITM Ploiesti;
-salarizarea difera in functie de post si experienta. (800€-1300€/lunar);
-mesele si cazarea sunt asigurate de angajator;
-transport gratuit.

CONDITII DE MUNCA:
Program de lucru conform legislatiei romanesti, 8 ore/zi.
Eventualele ore suplimentare se platesc.
Pentru anumite posturi (ospatari, maseuze) este prevazut un sistem de plata pe baza de comision.

Girardi Servicii Internationale este o firma infiintata in iulie 2007 cu sediul la Ploiesti, judetul Prahova, avand multiple proiecte cu profil comercial si actualmente operand in vederea plasarii fortelor de munca din Romania in Italia. Activeaza prin oficiul propriu de recrutare din Romania, Ploiesti.