Locuri de munca pentru femei in Italia

Domeniu
Alte domenii
Asistenta sociala
Restaurante / hoteluri / catering
Serviciu Clienti
Turism
Nivel experienta
Fara experienta
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Scoala generala
Scoala profesionala
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (in curs)
Nivel salarial
Confidential
Tara
Italia
Valabilitate
30-08-2010 : 05-09-2010
0
Numar de aplicatii
182

Responsabilitati

Selectam urgent candidate pentru locuri de munca in Italia, pentru posturile de:
-menajera
-ingrijire batrani
-baby sitter
-cameriste si personal curatenie in hoteluri si restaurante

Cerinte

Cerinte:
-personal feminin cu varsta intre 20-60 ani
-cunostinte minime de limba italiana
-seriozitate

Beneficii Oferite

Beneficii:
-contracte incheiate pe 6 luni cu posibilitate de prelungire
-salariul- 600 euro net/luna pentru persoanele care nu cunosc limba italiana
- 700-950 euro net/luna pentru persoanele cu nivel mediu de limba italiana
-cazare si mese asigurate gratuit de catre angajator
-asigurari medicale platite de angajator

Descrierea firmei

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate

Gaseste toate anunturile pentru meseria Muncitor calificat