Locuri de munca Italia

PUBLIC WORK

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim contracte de munca in Italia de la 3-12 luni cu posibilitate de prelungire (ospatarita, ajutor bucatar, femeie servici, camerista, barmanita, ajutor brutar, menaj, ingrijire batrani). Salarizare 600 - 800 euro/luna(cazarea si masa asigurate). Plecari saptamanale cu avionul din Bucuresti, Constanta, Tg. Mures,Cluj, Timisoara.

CERINTE

Varsta cuprinsa intre 20-50 ani.
Cunostinte de limba italiana la nivel mediu.
Dorim persoane serioase dornice sa munceasca.
Actele necesare pentru dosar: copie dupa buletin,
adevarinta de la medicul de familie precum ca sunteti apt de munca,
cerere de mana in care sa treceti datele dvs din buletin, domeniul dorit, durata contractului, nr de tel fix si mobil.

BENEFICII OFERITE

Cazare si masa asigurate.

Public Work, cu sediul in Brasov, Str. Muresenilor Nr. 28, cod unic de inregistrare RO29165465 la Registrul Comertului sub nr. J/08/1569/2006/actualizat 2011, cod CAEN 7810, inregistrata in Registrul Special de Evidenta a Agentilor de Ocuparea Fortei de Munca, este o companie acreditată de ITM pentru domeniul - selecţia şi plasarea fortei de munca în străinatate -. Avem colaborări şi parteneriate cu firme din Franţa, Belgia, Italia, Marea Britanie, Grecia, Spania şi Irlanda în domeniul, hotelier, restaurante, vase de croazieră, domeniul medical (infirmiere, asistente medicale), menaj casnic, îngrijire persoane, baby-sitting si servicii transport persoane (taxi driver Spania).